Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 do 17:00
Wsparcie e-mail: 24/7
Obszar działania: cała Polska

Kontakt:

Conectum Finanse Sp. z o.o.
+48 731 306 481
+48 519 595 787
biznes@conectuminvest.pl

Wyślij wiadomość

Formularz kontaktowy

W czym możemy pomóc?

Conectum specjalizuje się oddłużaniu osób fizycznych firm. Oddział ConectumInvest zajmuje się pozyskiwaniem finansowania dla firm. Są to zarówno finansowania bankowe jak i pozabankowe pod zastaw nieruchomości firmowych.

Dlaczego my?

Conectum to ponad 12 lat doświadczenie w branży finansowej. Zespół specjalistów kredytowych i pożyczkowych. Pomagamy pozyskiwać finansowanie zarówno dla osób fizycznych i firm. Zapraszamy do kontaktu.

ConectumInvest Administrator

Conectum Finanse sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) – RODO – przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.

    Oceń! ⭐⭐⭐⭐⭐