Pożyczki pod zastaw mieszkania Gdańsk

Czy Twoja firma potrzebuje pożyczki pod zastaw nieruchomości? Pożyczki prywatne dla firm od 100 tys. zł. Zabezpieczenie to jedynie wpis w IV dział Księgi Wieczystej nieruchomości.

Dlaczego pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm mają tak złą sławę? W internecie roi się od opinii: „weź taka pożyczkę to stracisz nieruchomość”. Czy to prawda? Zabezpieczeniem pożyczki określanej jako pożyczka pod zastaw nieruchomości nie jest sama nieruchomość. Zabezpieczeniem jest wpis w IV dział KW – tak jak w banku. Należy pamiętać, że pożyczka pod zastaw nieruchomości to zobowiązanie podobne do bankowego kredytu hipotecznego. Nie spłacasz rat, również możesz mieć wypowiedzianą umowę pożyczki.

Jak wziąć bezpieczną pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Aby nie narazić się na niepotrzebne konsekwencje związane z pożyczką pod zastaw nieruchomości, należy uświadomić sobie, iż jest to kolejne zobowiązanie. Dobra pożyczka pod zastaw nieruchomości może okazać się dla Ciebie lepsza niż niejeden kredyt bankowy. – Pożyczka jest szybka (wypłata środków w 24 godziny) – Nie są sprawdzane bazy dłużników czy zaległości w urzędach – Minimalna kwota pożyczki 100 tys. zł

Czy istnieją uczciwe pożyczki pod zastaw nieruchomości?

Oczywiście. Zawsze należy upewnić się czy pożyczka spełnia nasze oczekiwania. Prawidłowo zawarta pożyczka powinna mieć gwarancję bezpieczeństwa w postaci umowy notarialnej. Wartość pożyczki do wartości nieruchomości to przynajmniej 40-60%.

Wypełnij formularz – odzwonimy do 15 minut. Bez żadnych zobowiązań z góry.

  „Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie, Twoja firma ma zostać potraktowana uczciwie, a finanse firmy mają być niezagrożone – skontaktuj się z nami.” _ ConectumInvest.pl”

  Jak szybko można uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

  Zazwyczaj pożyczki pod zastaw nieruchomości, mieszkań czy lokali firmowych wypłacane sa w kilka dni. Dlaczego? Ponieważ zapewnione jest minimum formalności. Jeśli myślisz o tego typu finansowaniu – nie wahaj się i zacznij od ConectumInvest. Oczywiście nigdy nie naciskamy na Twoją decyzję – zatem naszą usługę możesz potraktować również jako konsultację. Jeśli masz jakieś pytania kliknij w menu i wybierz opcję „zadzwoń” lub wypełnij szybki wniosek poniżej. Zapraszamy.


  Atuty pożyczki:
  – Pożyczka jest szybka (wypłata środków w 24 godziny)
  – Nie są sprawdzane bazy dłużników czy zaległości w urzędach
  – Minimalna kwota pożyczki 100 tys. zł


  Wypełnij formularz. Dowiedz się czy, i ile dostaniesz:

   1 Comment

   • Kod promocyjny
    2 lipca 2021 at 19:54

    Świetna treść! Tak trzymaj!

   Comments are closed.