Uczciwe pożyczki pod zastaw nieruchomości

Czy Twoja firma potrzebuje pożyczki pod zastaw nieruchomości?

Dlaczego pożyczki pod zastaw nieruchomości dla firm mają tak złą sławę? W internecie roi się od opinii: „weź taka pożyczkę to stracisz nieruchomość”. Czy to prawda? Pożyczki pod zastaw nieruchomości nie musza doprowadzić do utraty nieruchomości. Należy pamiętać, że pożyczka pod zastaw nieruchomości to zobowiązanie podobne do bankowego kredytu hipotecznego. Nie spłacasz rat, również możesz mieć wypowiedzianą umowę pożyczki.

Jak wziąć bezpieczną pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Aby nie narazić się na niepotrzebne konsekwencje związane z pożyczką pod zastaw nieruchomości, należy uświadomić sobie, iż jest to kolejne zobowiązanie. Dobra pożyczka pod zastaw nieruchomości może okazać się dla Ciebie lepsza niż niejeden kredyt bankowy. Taka pożyczka jest szybka, nie są sprawdzane bazy dłużników czy zaległości w urzędach.

Czy istnieją uczciwe pożyczki pod zastaw nieruchomości?

Oczywiście istnieją takie pożyczki. Jednak zawsze należy upenić się czy pożyczka spełnia nasze oczekiwania. Prawidłowo zawarta pożyczka powinna mieć gwarancję bezpieczeństwa w postaci umowy notarialnej. Wartość pożyczki do wartości nieruchomości to przynajmniej 40%.

„Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie, Twoja firma ma zostać potraktowana uczciwie, a finanse firmy mają być niezagrożone – skontaktuj się z nami.”
_ ConectumInvest.pl”

Jak szybko można uzyskać pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Zazwyczaj pożyczki pod zastaw nieruchomości, mieszkań czy lokali firmowych wypłacane sa w kilka dni. Dlaczego? Ponieważ zapewnione jest minimum formalności. Jeśli myślisz o tego typu finansowaniu – nie wahaj się i zacznij od nas przygodę z takim finansowaniem. Oczywiście nigdy nie naciskamy na Twoją decyzję – zatem naszą usugę możesz potraktować również jako konsultację. Jeśli masz jakieś pytania kliknij w menu i wybierz opcję „zadzwoń”. Zapraszamy.

4 Comments

 • ConectumInvest
  27 marca 2020 at 14:54

  Jeśli jesteś zainteresowany kredytem bankowym zapraszamy do kontaktu: 505 433 665 ConectumInvest.pl

  • ConectumInvest
   27 marca 2020 at 14:54

   Dodatkowo informujemy, iż posiadamy w ofercie zarówno kredyty bankowe konsolidacyjne, refinansowe, jak i inwestycyjne dla firm. Wymagamy jednak dobrej historii kredytowej.

   • Lech
    18 kwietnia 2020 at 15:31

    Poszukuję finansowania pod zastaw nieruchomości znajdującej się w Warszawie. Zależy mi na szybkiej realizacji pożyczki. Wysłałem do Państwa wiadomość czekam na informację zwrotną. Z poważaniem, Lech.

 • ConectumInvest
  18 kwietnia 2020 at 15:31

  Panie Lechu,

  dziękujemy za wiadomość. Odpisaliśmy Panu na e-mail. Pozdrawiamy.

Comments are closed.

Oceń! ⭐⭐⭐⭐⭐