Czym są pożyczki hipoteczne dla firm? Dlaczego tak wiele firm decyduje się na pożyczki hipoteczne pod zastaw nieruchomości prywatnie? Jak uzyskać taką pożyczkę?

ConectumInvest świadczy usługi w zakresie pożyczek pozabankowych pod zastaw nieruchomości. Jeśli twoja firma ma problem z dokończeniem inwestycji, ma zadłużenie, nie ma na rozwój lub remont – zapraszamy do kontaktu. Bezpieczne pożyczki pod zastaw nieruchomości bez przewłaszczeń. Wpis w IV dział Księgi Wieczystej – tak jak w banku. Szukasz informacji jak w bezpieczny sposób dofinansować firmę? Zacznij od nas.

Dlaczego pożyczki z ConectumInvest?

Uchodzimy za lidera na rynku branży oddłużeniowej zarówno dla osób fizycznych jak i firm. ConectumInvest specjalizuje się w pożyczkach pod zastaw nieruchomości dla firm. Pod mieszkania / lokale firmowe / działki komercyjne.

Minimum formalności – maksimum efektów

Potrzebujesz szybkich środków na rozwój firmy lub oddlużanie? Nie weryfikujemy baz dłużników ani zaległości w urzędach. Zapewniamy minimum formalności i maksmum efektów

„Szukasz szybkiej i bezpiecznej pożyczki pod zastaw nieruchomości na uczciwych warunkach? Wypróbuj kontakt z nami – bez żadnych zobowiązań z góry.”
_ ConectumInvest.pl

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – bez przedpłat.

Nie decyduj się na finansowanie, gdy wymagane sa przedpłaty, polisy bądź inne opłaty zanim środki nie znajdą się na koncie Twojej firmy. Pożyczki pod zastaw nieruchomości, bez przedpłat i ukrytych kosztów. Najlepsze oferty na rynku. Masz pytania w zakresie pożyczki dla firmy? A może szukasz kredytu bankowego? Kliknij w menu pole „zadzwoń” i uzyskaj kontakt eksperta.

4 Comments

 • Max
  26 marca 2020 at 16:47

  Szukam pożyczki pod zastaw takiego lokalu w Białymstoku. Jakie informacje są Państwu potrzebne? Szukam szybkiego finansowania bez przedpłat, na zasadzie umowy u notariusza.

 • Linda
  26 marca 2020 at 16:48

  Dzień dobry. Interesuje mnie pożyczka pod zastaw budynku, w którym aktualnie mieści się przedszkole. Mam podpisana umowę na 10 lat. Potrzebuję finansowania na rozwój i dokończenie własnego biznesu. Pozdrawiam.

  • ConectumInvest
   26 marca 2020 at 16:49

   Dzień dobry. Dziękujemy za informację. Napisaliśmy do Pani wiadomość na e-mail. Prosimy o podanie numeru telefonu – oddzwonimy z informacją.

 • ConectumInvest
  26 stycznia 2021 at 16:49

  W obecnej chwili banki niemal zablokowały możliwości uzyskania dużego finansowania dla firm. Zatem zachęcamy do kontaktu w zakresie pożyczek pozabankowych.

Comments are closed.

Oceń! ⭐⭐⭐⭐⭐